СВАРОГ ТСП

Продаж сільгосптехніки

Причіпні дискові борони CATROS

Наявність:
В наявності
Ціна:
Договірна
  

ТОВ «Торгово-сервісне підприємство «Сварог» виражає Вам свою повагу і пропонує розглянути комерційну пропозицію на поставку техніки виробництва завода AMAZONE (Германія).

 

Причіпні дискові борони CATROS

 

Область застосування : для інтенсивного поверхневого обробітку стерні з інтенсивним змішуванням і безперебійної роботи навіть при великій кількості соломи. Обробка кукурудзяних полів з великою кількістю пожнивних решток , переорювання кормових угідь і рекультивація парів, передпосівна підготовка і внесення рідкої фракції гною - і це ще не всі можливості компактної але швидкісної і продуктивної дискової борони CATROS Надійна робота в тяжких умовах без ніякого технічного обслуговування підшипникових вузлів дисків на весь термін експлуатації борони.

Для оптимального копіювання рельєфу та в якості запобіжного механізму для окремих дисків застосовуються еластичні гумові демпфери на кожному диску, котрі не потребують технічного обслуговування та мають великий велику амплітуду відхилення (до 120мм), що попереджує удари дискових стійок об раму.

Конструктивне рішення по установці кута атаки передньої батареї дисків CATROS складає 17градусів , а задньої 14 градусів, що сприяє підняттю грунту і пожнивних решток в повітря від передньої батареї дисків до задньої та сприяє якісному змішуванню і вирівнюванню при плавному ході агрегата.

Мала енергоємність та низька витрата палива (незалежно від робочої ширини агрегата): від 4 до 6 л/га з інтенсивним перемішуванням грунту до глибини 14см при робочій швидкості 14 -18км за годину.

Питома витрата на ремонт(незалежно від робочої ширини агрегата) та запасні частини (нормально зношувані диски) складають згідно результатів експлуатації в Україні з 2002 року (більше 270 агрегатів CATROS з робочою шириною від 3 до 7,5 м )складає не більше 0,30 Евро/га.

 

 

А гротехнічний результат: сприяння оптимальних умов для проростання падалеці та насіння бур’янів та швидкої мінералізації соломи та пожнивних решток.

Гарантія = 12 місяців після поставки

Гарантія не розповсюджується на нормально зношувані деталі: робочі органи ,і підшипники робочих дісків, а також на резино-технічні матеріали.

Характеристики:

- Робоча ширина = 6,0 м.

- Вага = 3 576 кг. з клиновидним катком для прикочування.

- Агрегатування – трактор від 200к.с. до 300 к.с. для роботи на глибину до 14 см. з оптимальною робочою швидкістю 14-18 км. на годину.

Рішення про вибір потужності трактора приймається з врахуванням структури ґрунту та глибини обробітку

- відстань між дисками = 250 мм.

- Кількість дисків діаметром 460 мм. ( в два ряди) = 32 штук.

 

Ціна з доставкою в Ваше господарство буде складати 37 300 євро

 

 

 

 

З повагою,

Директор ТОВ «ТСП «Сварог»

Литвиненко А.П.

Тел. (067) 6598996

 • Дата публікації: 22.01.2018

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Варіанти оплати
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт